
Ross Brawn donosi dobre vijesti vezane uz sedmerostrukog svjetskog prvaka i kaže da postoje ‘ohrabrujući znakovi’ vezani uz njegovo zdravstveno stanje.
Michael Schumacher radio je s Rossom Brawnom u Benettonu, Ferrariju i Mercedesu i s njim je osvojio svih sedam naslova prvaka i zapanjujuću 91 pobjedu.
Nijemac se na kraju 2006. povukao iz Formule 1, ali se 2010. vraća zajedno s Mercedesom koji je kupio momčad aktulnih prvaka Brawn GP. Nakon tri godine u Mercedesu Schumacher se krajem 2012. drugi puta povukao iz Formule 1, a u prosincu 2013. doživio je nesreću na skijanju u Francuskim Alpama.
Schumacher je pušten iz bolnice u Lausanneu u rujnu 2014. na kućnu njegu, ali od tada se vrlo malo toga zna od stanju legendarnog Nijemca.
Ross Brawn je u intervjuu za BBC Sport komentirao da postoje ohrabrujući znakovi kada je riječ o zdravstvenom stanju svjetskog prvaka.
“Obitelj je odlučila držati Michaelovo stanje u privatnosti i to moram poštovati,” rekao je Brawn.
“Postoje ohrabrujući znakovi i svi se svakoga dana molimo da ih vidimo još više.”
“Zato mi je teško reći puno više jer poštujem njihovu privatnost.”
“Sve što želim reći jest da postoji puno nagađanja o Michaelovom stanju.”
“Većina su pogrešna i možemo se samo moliti i nadati da ćemo nastaviti viđati napredak u njegovu stanju i da ćemo jednoga dana vidjeti oporavljenog Michaela.”
Schumacherova dugogodišnja menadžerica Sabine Kehm ranije je demantirala tvrdnje jednih njemačkih novina koje su pisale da Nijemac ponovno hoda.
https://youtu.be/wqAmZMV3CcA
Samo Vettelu mogu poželjet ovakvo nešto!
I ovaj video je odličan:https://www.youtube.com/watch?v=2EQYimzsaW0
Nikad ga nisam volio kao vozača ali u njegovoj muci mu želim brz oporavak ako je to uopće ikako moguče!