Johnny Herbert slavio je na kaotičnoj VN Europe na Nurburgringu na današnji dan 1999. godine i ostvario treću i posljednju pobjedu u Formuli 1, a u utrci su odustala čak tri vozača koja su u tom trenutku vodila.

Nakon izbivanja 1998. Velika Nagrada Europe vratila se u kalendar Formule 1 1999., ponovno na Nurburgringu, na kojem će se voziti i idućih osam godina (posljednja 2007.). Bila je to jedna od najzanimljivijih utrka te sezone s promjenjivim vremenskim uvjetima, puno odustajanja i potpuno neočekivanim pobjednikom.

johnny-herbert-european-gp-1999-nurburgring-win-foto-lat
Johnny Herbert na putu prema pobjedi na kaotičnoj VN Europe 1999. (26.9.1999.) Photo: LAT

Nakon 13. utrke sezone u Italiji, u kojoj je Hakkinen odustao s vodeće pozicije nakon vozačke pogreške u drugoj šikani, vodeća četiri vozača razdvajalo je samo 12 bodova, a na vrhu su bili bodovno poravnati Hakkinen i Irvine. Frentzen u Jordanu bio je treći s 10 bodova manje, a četvrti Coulthard bio je još dva boda iza Frentzena.

Frentzen je poveo utrku s pole positiona ispred dva McLarena, vodio s minimalnom prednošću ispred Coultharda, ali zbog kvara na električnim sustavima odustaje u 33. krugu.

Škot je preuzeo vodstvo, ali kad je počela kiša ostaje na gumama za suho, gubi kontrolu nad bolidom i odustaje u 38. krugu nakon udarca u barijere.

Vodstvo preuzima Ralf Schumacher, a nakon što je i on otišao po gume za kišu vodeći je Fisichella u Benettonu. Ali u 49. krugu, s 12 sekundi prednosti, Fisichella griješi kao i Coulthard te vodstvo preuzima Ralf Schumacher. Samo krug kasnije Ralfu puca stražnja desna guma i vodstvo preuzima Johnny Herbert u Stewart Fordu.

Minardiji su držali četvrto (Badoer) i sedmo mjesto (Gene), ali 13. krugova prije kraja Badoer odustaje zbog kvara na mjenjaču. Gene je tako bio šesti, a kasnije i peti nakon odustajanja Jacquesa Villeneuvea.

Irvine i Hakkinen probili su se do šestog i sedmog mjesta, a Finac je Irca natjerao na pogrešku i preuzeo šesto mjesto koje nosi posljednji bod. Hakkinen je do kraja utrke prešao i Genea te završio peti, a Gene je uspio zadržati šesto mjesto ispred Irvinea i osvojiti prvi bod u karijeri i prvi za Minardi nakon četiri godine.

Pamti se i incident u Ferrarijevom boksu kada su Irvinea dočekali samo s tri spremne gume, a Irac je zbog njihova propusta izgubio puno vremena i bodova. Kasnije se pokazalo da je tu možda izgubio i naslov prvaka.

Herbert je tako došao do treće i posljednje pobjede u karijeri (prva na Silverstoneu 1995., a druga u Monzi iste godine), a za momčad trostrukoga svjetskog prvaka Jackie Stewarta to je bila jedina pobjeda u njihovoj trogodišnjoj povijesti (49 utrka, 1997. – 1999.). Stewartova F1 momčad 2000. postaje Jaguar, a 2005. Red Bull.

Drugi je završio Jarno Trulli u Prost Peugeotu što mu je bilo prvo pobjedničko postolje u karijeri, a ujedno treće i posljednje pobjedničko postolje za momčad četverostrukog svjetskog prvaka Alaina Prosta u ukupno 83 nastupa.

Rubens Barrichello u drugom Stewartu završio je samo dvije desetinke iza Trullija, a četvrti je nakon pucanja gume završio Ralf Schumacher u Williamsu.

STARTNI POREDAK

18H-H.FrentzenJordan/Mugen-Honda1:19.910
22David CoulthardMcLaren/Mercedes1:20.1760.266
31Mika HäkkinenMcLaren/Mercedes1:20.3760.466
46Ralf SchumacherWilliams/Supertec1:20.4440.534
518Olivier PanisProst/Peugeot1:20.6380.728
69G.FisichellaBenetton/Playlife1:20.7810.871
77Damon HillJordan/Mugen-Honda1:20.8180.908
822J.VilleneuveBAR/Supertec1:20.8250.915
94Eddie IrvineFerrari1:20.8420.932
1019Jarno TrulliProst/Peugeot1:20.9651.055
1110Alexander WurzBenetton/Playlife1:21.1441.234
123Mika SaloFerrari1:21.3141.404
1312Pedro DinizSauber/Petronas1:21.3451.435
1417Johnny HerbertStewart/Ford1:21.3791.469
1516R.BarrichelloStewart/Ford1:21.4901.580
1611Jean AlesiSauber/Petronas1:21.6341.724
1723Ricardo ZontaBAR/Supertec1:22.2672.357
185A.ZanardiWilliams/Supertec1:22.2842.374
1920Luca BadoerMinardi/Ford1:22.6312.721
2021Marc GenéMinardi/Ford1:22.7602.850
2115T.TakagiArrows1:23.4013.491
2214Pedro de la RosaArrows1:23.6983.788

REZULTATI

117Johnny HerbertStewart/Ford661:41:54.314 
219Jarno TrulliProst/Peugeot661:42:16.93322.619
316R.BarrichelloStewart/Ford661:42:17.18022.866
46Ralf SchumacherWilliams/Supertec661:42:33.82239.508
51Mika HäkkinenMcLaren/Mercedes661:42:57.2641:02.950
621Marc GenéMinardi/Ford661:42:59.4681:05.154
74Eddie IrvineFerrari661:43:00.9971:06.683
823Ricardo ZontaBAR/Supertec651:42:08.9141 krug
918Olivier PanisProst/Peugeot651:42:18.0991 krug
1022J.VilleneuveBAR/Supertec611:35:55.300Spojka
 
(4)20Luca BadoerMinardi/Ford531:24:11.281Mjenjač
(12)14Pedro de la RosaArrows521:25:36.308Mjenjač
(1)9G.FisichellaBenetton/Playlife481:15:30.379Izvrtio se
(14)3Mika SaloFerrari441:12:43.287Kočnice
(15)15T.TakagiArrows421:09:22.026Izvrtio se
(1)2David CoulthardMcLaren/Mercedes3757:09.682Izvrtio se
(10)11Jean AlesiSauber/Petronas3554:59.537Poluosovina
(1)8H-H.FrentzenJordan/Mugen-Honda3249:22.232Elektrika
(17)5A.ZanardiWilliams/Supertec1018:28.092Sudar
 7Damon HillJordan/Mugen-Honda0 Elektrika
 10Alexander WurzBenetton/Playlife0 Sudar
 12Pedro DinizSauber/Petronas0 Sudar

Najbrži krug: Mika Hakkinen – 1:21.282 (krug 64)

POREDAK VOZAČA NAKON 14/16 UTRKA

1Mika Häkkinen621041010641062
2Eddie Irvine60102634161010431
3Heinz-Harald Frentzen50643103343410
4David Coulthard486610626102
5Ralf Schumacher334323343263
6Michael Schumacher326101042      
7Rubens Barrichello19244234
8Giancarlo Fisichella133226
9Johnny Herbert12210
10Mika Salo10     64
11Jarno Trulli716
12Damon Hill73211
13Alexander Wurz312
14Pedro Diniz3111
15Olivier Panis211
16Pedro de la Rosa11
17Jean Alesi11
18Marc Gené11

POREDAK KONSTRUKTORA

1McLaren/Mercedes110 10641610610102161622
2Ferrari102108101674361016435
3Jordan/Mugen-Honda576433105344510
4Williams/Supertec334323343263
5Stewart/Ford3124242314
6Benetton/Playlife1632362
7Prost/Peugeot9 1116
8Sauber/Petronas4  1111
9Arrows11
9Minardi/Ford1             1
Load More Related Articles
Load More In Povijest
Subscribe
Obavijesti me o
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Check Also

Monako 1999. – Ferrari slavi dvostruku pobjedu

Ferrari je na današnji dan 1999. na četvrtoj utrci sezone u Monaku došao do dvostruke pobj…