Šefovi momčadi i vozači odabrali su deset najboljih vozača Formule 1 ove sezone, a pobjedu u obje konkurencije odnio je aktualni svjetski prvak Lewis Hamilton.

Bodovi su se dodjeljivali po principu po kojem se dodjeljuju i na utrkama – 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 – a vozači su smjeli glasati sami za sebe.

Hamilton, Verstappen i Leclerc zauzeli su prva tri mjesta u oba glasanja dok je četvrti po odabiru šefova momčadi bio viceprvak Bottas koji je ove godine ostvario četiri pobjede.

Sainz u McLarenu bio je četvrti najbolji vozač po odabiru vozača, zahvaljujući šestom mjestu u poretku vozača i postolju u Brazilu, a Vettel je bolje prošao kod šefova momčadi (5. mjesto) nego kod vozača (8. mjesto).

Albon je kod šefova momčadi bio šesti najbolji vozač, a kod vozača nije pronašao mjesto u najboljih deset.

Russell je ove godine jedini vozač koji nije osvojio nijedan bod, ali je zahvaljujući impresivnim performansama u svojoj debitantskoj sezoni i 21-0 kvalifikacijskom omjeru s Kubicom zaradio deveto mjesto u oba glasanja.